Відкриття літнього майданчику з новим гриль-меню!

Увага усім любителям літнього відпочинку! Ресторан Patio di Fiori розпочинає спекотний гриль-сезон! Відтепер у нас функціонує літній майданчик на 60 та більше посадкових місць!

Поєднання помірних цін, колоритної, гостинної атмосфери, та оновленого гриль меню зроблять це місце улюбленим для зустрічі з друзями.

Літній майданчик однаково підходить для проведення днів народження, банкетів і просто відпочинку з келихом свіжого розливного пива, перегляду спортивних подій на великоформатному екрані!

Що саме відрізняє літній майданчик Patio di Fiori від інших подібних закладів?  Скуштуйте неперевершені медальйони з телятини, шашлики, овочі гриль, ковбаски барбекю та скумбрію гриль і ви зрозумієте, що це – кухня! Відкритий вогонь та вугілля з фруктових дерев зроблять смак м’яса та овочів неповторним. Ви навіть можете спостерігати, як шеф-кухар готуватиме страву для Вас! Це відчуття, яке ні з чим не можна порівняти: коли Ваше замовлення проходить весь шлях від запису в блокнот офіціанта до красивої подачі стіл на ваших очах, і Ви можете самі бачити, як підрум’янюється м’ясо і покривається кірочкою шматочок риби, вдихаючи приголомшливий аромат страв, що готуються на грилі.

Пориньте в атмосферу веселого безтурботного відпочинку разом з Patio di Fiori!

IMG_20160522_155048