Тижні Греції у Patio di Fiori – знайомтеся, – “Мезе”

Meze – їжа для дуже неспішного життя

Meze – це набір закусок або маленьких страв, часто з напоями, такими як арак, узо, раки або різними винами.
Ідеальна страва для тих, хто здатний провести за обіднім столом три-чотири години.

Такий стиль обіду винайшли стародавні греки, і входити в нього може все що завгодно, починаючи від оливок і сиру фета, або вазочки з маринованими овочами, закінчуючи фаршированими виноградним листям, різними соусами-діпами і маринованим восьминогом, приготованим на грилі. Тут царює вільний стиль, тому ви можете поєднувати скільки завгодно різних страв, головне, супроводжуйте їх узо і відмінною компанією.

У Греції і Кіпрі, мезе – це невеликі страви, гарячі або холодні, часто посолені. Часто морепродукти подаються як мезе. Мезe, що подається в ресторанах, називається мезедеполіон, сервірується з компліментом, напоєм, таким як узо.

Мезе буває рибним або м’ясним. Деякі кухарі готують і змішані варіанти мезе, але це вже великий відступ від традицій. Якщо ви зважитеся на цей бенкет, раджу вам приготуватися заздалегідь – нагуляти апетит і зібрати компанію, тому що готування мезе – справа трудомістка і довга, і менше, ніж для двох дуже голодних подорожніх, затівати грандіозний банкет сенсу немає.

Мезе – ні, це не страва, це спосіб прийому їжі. Ціла трапеза, зі зміною великих тарілок, наповнених стравами. Неймовірна кількість маленьких закусок «Мезе» вже давно увійшли до скарбниці світової кулінарії. Ці смачні й ароматні закуски є прекрасним початком обіду або вечері.

Відкрийте для себе аромати і атмосферу традиційної грецької кухні в Patio di Fiori.

[su_custom_gallery source=”media: 1955,1956,1957,2027,2026,2025,2024,2023″ link=”lightbox”]