Що ви не знали про м’ясо? ТОП-5

Якщо ви не любите м’ясо просто прогорніть цей пост далі, адже ми розкажемо про найцікавіші факти для справжніх любителів м’ясних страв.

Стейк, відбивна, шашличок з баранини – без усього цього наші обіди і вечері були б нудними і безрадісним.

Факт 1. Полярні ведмеді можуть з’їсти більше 25 кг м’яса за один раз.

Факт 2. Бутерброди-сендвічі названі так на честь британського графа Сендвіча, відомого картяра. Саме він придумав класти м’ясо між двома шматками хліба, щоб не забруднити руки за грою.

Факт 3. Будучи студентом Кембриджського університету, Чарльз Дарвін головував в клубі ненажер (The Glutton Club), який відвідував щотижня для того, щоб пробувати рідкісні види м’яса.

Факт 4. У числі захоплень Леонардо да Вінчі були кулінарія та мистецтво сервіровки. Оригінальна страва «від Леонардо» – тонко нарізане тушковане м’ясо з укладеними зверху овочами.

Факт 5. Найдорожчі біфштекси готують з м’яса корів Вагіу, яких вигодовують на пасовищах недалеко від японського міста Кобе. Ціна делікатесу – приблизно 350 доларів за 1 кг, і він не експортується.

І загальновідомий факт для усіх лучан та гостей міста – найсмачніше м’ясо у ресторані середземноморської кухні Patio di Fiori. Ніжні та соковиті стейки від шефа. До речі, чудово ідея, як провести вечір п’ятниці:)