Розіграш подарунків від Patio di Fiori – Кулінарне шоу у Порт Сіті

24.04 у ТРЦ «Порт Сіті» на 1 поверсі проходило видовищне Кулінарне шоу. У програмі були цікаві майстер-класи від провідних закладів міста, майстер-класи для дітей, дегустації, розважальна програма та ярмарок солодощів. Гості мали змогу насолоджуватися цим дійством з 13.00 до 21.00, куштуючи запечені мідії, приготовані шеф-кухарем ресторану Patio di Fiori Андрієм та сушефом Юрієм.

IMG_0405

Цікавинкою і приємним подарунком для відвідувачів став розіграш подарунків та безкоштовної вечері на двох від ресторану високої кухні Patio di Fiori.

Так, чарівна білявка, гостя майстер-класу, виграла сертифікат на відвідування Spa-центру Patio di Fiori, де вона зможе відпочити від щоденних турбот та метушні, поринувши у казковий світ спа-процедур.

IMG_0406

Безкоштовною вечерею у ресторані середземноморської кухні Patio di Fiori зможе насолодитися прекрасна мама з чарівною донечкою, адже саме вони стали щасливими власниками сертифікату на 250 грн від ресторану.

IMG_0407

Позитивні емоції та гарний настрій супроводжували усіх гостей дійства, так тримати, друзі, адже посмішка – найбільш впізнавана емоція, з якою крокувати по життю  набагато легше.

IMG_0402