Запрошуємо Вас поринути у світ краси та релаксу. Лише у SPA салоні “Patio Di Fiori” ви маєте можливість насолодитися фінською сауною, римською парною та джакузі.

Римська парна   

 Завдяки поєднанню  температури повітря (45-60 градусів) та вологості 100%, організм добре прогрівається та очищається. Для посилення ефекту пар насичується ефірними маслами.  Також можна значно покращити ефект перебування в римській парній з допомогою СПА-процедур: пілінгу, шоколадного обгортування та обгортування іншими натуральними компонентами.

IMG0622

Фінська сауна  

Поліпшує кровопостачання шкіри і дає позитивний косметичний ефект. Корисною для здоров’я фінську сауну робить оптимальне співвідношення вологості і температури. Температура у фінській сауні, у порівнянні з римською парною, може бути дуже високою – до 100 ° C, проте вологість набагато менша – усього близько 15%. Оздоровчий ефект також пояснюється тим, що гаряче повітря, яке ми вдихаємо, стимулює постачання кров’ю слизових оболонок дихальних шляхів і збуджує їхні клітини. Сильний розігрів тіла покращує і прискорює обмінні процеси – цим пояснюється і благотворний вплив на шкіру.

IMG0629

Ціни: 

1 година римської парної чи фінської сауни – 400 грн.

2 години – 800 грн

3 години – 1000 грн

4 години – 1200 грн

Мінімальне замовлення: від 2-х годин

В ціну входять: рушники, халат, засоби особистої гігієни, капці та смачний фіто чай.