РИМСЬКА ПАРНА ТА ФІНСЬКА САУНА

Запрошуємо Вас поринути у світ краси та релаксу. Лише у SPA салоні “Patio Di Fiori” ви маєте можливість насолодитися фінською сауною, римською парною та джакузі.

Римська парна

 Завдяки поєднанню  температури повітря (45-60 градусів) та вологості 100%, організм добре прогрівається та очищається. Для посилення ефекту пар насичується ефірними маслами.  Також можна значно покращити ефект перебування в римській парній з допомогою СПА-процедур: пілінгу, шоколадного обгортування та обгортування іншими натуральними компонентами.

Фінська сауна

Поліпшує кровопостачання шкіри і дає позитивний косметичний ефект. Корисною для здоров’я фінську сауну робить оптимальне співвідношення вологості і температури. Температура у фінській сауні, у порівнянні з римською парною, може бути дуже високою – до 100 ° C, проте вологість набагато менша – усього близько 15%. Оздоровчий ефект також пояснюється тим, що гаряче повітря, яке ми вдихаємо, стимулює постачання кров’ю слизових оболонок дихальних шляхів і збуджує їхні клітини. Сильний розігрів тіла покращує і прискорює обмінні процеси – цим пояснюється і благотворний вплив на шкіру.

Ціни:

Щодня з 9:00-00:00

1 год.- 800грн

2 год.- 1600 грн

3 год.- 2400 грн

4 год.- 3200 грн

В ціну входять: засоби особистої гігієни, рушники, капці та смачний фіто чай.