Програми

Програми SPA – центру Patio di fiori

У SPA центрі Patio di Fiori оснащений всім необхідним, щоб ви могли розслабитися і відпочити після міста Ми пропонуємо вам , широкий вибір програм який допоможе вам розслабитись і насолодитись відпочинком .

ПРОГРАМА «ШОКОЛАДНА РОЗКІШ»

Склад програми:

  • М’який кавовий пілінг – звільняє пори від забруднень і насичує киснем, сприяє очищенню верхнього ороговілого шару шкіри, надає їй гарний природний колір, вирівнює її фактуру, робить пружною та еластичною.
  • Шоколадне обгортання – руйнує жирові утворення під шкірою, налагоджує лімфовідтік, знімає набряки, підвищує еластичність та напруженість шкіри, а також усуває ефект « апельсинової кірки», допомагає позбутися целюліту та стимулює клітинний обмін.
  • Релакс-масаж тіла – прекрасний засіб для розслаблення, попереджає розвиток захворювань, знімає нервову напругу
Тривалість – 2 год. 30 хв. Вартість – 750 грн

ПРОГРАМА «МЕДОВИЙ РАЙ»

Тривалість – 1 год. 40 хв. Вартість – 650 грн

Склад програми:

  • Натуральний медовий пілінг-масаж – інтенсивно очищує шкіру, збільшує кровотік і дихання через шкіру, живить і насичує її корисними мікроелементами.
  • Масаж обличчя, шиї, декольте – покращує колір обличчя, загальний стан організму та проводить помітний ліфтинг після кожної процедури
  • Рефлекторний масаж стоп – покращує кровообіг, знімає втому і напругу м’язів, впливає на чутливі точки, що стимулює роботу багатьох органів і систем.

МАСАЖ «ГУА-ША»

 

НОВИНКА!

Для масажу використовується натуральне масло «Гуа-ша» і виконується пластинами з рога бізона по зонах, меридіанах та точках. Сприяє очищенню лімфи, має швидку омолоджуючу дію, знімає спазм та набряки, приводить в норму роботу внутрішніх органів.

Тривалість – 50 хв Вартість – 400 грн

Програма корекції фігури

Вартість курсу – 3200 грн Тривалість 1-ї процедури – 1год 30хв

Комплекс процедур, що поєднує у собі ручний + вакуумний масажі – 5 процедур, водоростеве обгортання + термоліфтинг – 1 процедура, шоколадне обгортання + кавовий пілінг – 2 процедури, медова аплікація – 1 процедура, маска з глини + пілінг солевим скрабом – 1 процедура.

Комплекс з 10 процедур:

Вакуумний масаж – 6 процедур;

Медовий пілінг-масаж – 2 процедури;

Шоколадне обгортання – 1 процедура;

Водоросливе обгортання – 1 процедура.

Body and Face

Склад :

– очищення активною пінкою;

– обгортання водоростями;

– масаж стоп;

– масаж обличчя.

Тривалість: 2 год Вартість 700 грн