Patio di Fiori у топ — 100 найкращих ресторанів України

Нещодавно всеукраїнський журнал “Новое время” опублікував рейтинг найкращих ресторанів країни. У сотню потрапив і Patio di Fiori.

У статті зібрали найкращі ресторани з усієї України. Головний редактор видання розповів, що давно хотів зробити такий рейтинг, адже часто під час подорожей, люди не знають, куди можна зайти смачно поїсти та гарно відпочити.

Для вибору найкращих, заклади оцінювали за кількома критеріями. Головним показником стала їжа. Адже це набагато важливіше, ніж дорогий інтер’єр.

“Часом людям просто хочеться поїсти. І бажано смачно”, ­ говорить головний редактор видання Віталій Сич.

Оцінювали заклади харчування люди, які не за чутками розуміються у якості. Протягом місяця редакція опитувала 50 рестораторів, експертів, різноманітних представників культури та бізнесу. До слова, у рейтинг не могли потрапити заклади, які отримали лише один відгук.

Ресторан Patio di Fiori постійно радує своїх клієнтів смачною та різноманітною кухнею, цікавими та корисними акціями, вишуканою подачею, гарним обслуговуванням. Це помічають не лише лучани. Часто у ресторані обідають і зірки, які приїжджають до Луцька. Про це свідчать численні відгуки у соцмережах.

“Традиційні страви італійської та французької кухонь тут доповнюються багатою колекцією вин Італії, Франції, Іспанії та Нового Світу. Особливо великий вибір страв з морепродуктів — тут подають кілька видів устриць та лобстерів”, ­ написано у статті.

Patio di Fiori щиро вдячний за таку високу оцінку роботи нашого колективу. Ми намагатимемося залишася найкращими для вас і надалі.

650х650